Železnobrodské hudební akce - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Železnobrodské hudební akce Muž, 107 let / Železný Brod

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Železnobrodské hudební akce si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Odraedir

Slyš člověče,

Jestli pohanský metal máš rád, pak pozornost nám věnuj. V prostřed září bude zahájeno obléhání střední Evropy ve jménu Thorově. V obležení stane město pražské a město brněnské . V čele stojí rakouská pagan metalová vlajková loď HEATHEN FORAY. K nim se přidala mladá německá družina KNAAT, bojovníci nemenšího odhodlání, kteří poměřili síly na Paganfestu v Mnichově. Jádro flotily je vytvrzeno družinou ODRAEDIR, jejichž výzbroje řinkot je předlohou epickým bojovným písním. Útočistě poskytl v Praze klub Kain, kde jsou bojovníci svolání v 19:00 za členský příspěvek 120 Kč. V Brně všechny hostí klub Melodka, kde se sejdeme v 18:00, příspěvek 150 Kč. V Praze se k jádru připojí tlupa CHERNOBOR. V Brně cenní spojenci, zkušení bojovníci DARK SEAL, podpoření žoldnéři ze SILVA NIGRA! Každý z vás je vítán, nechť je naše dobývání úspěšné. Další informace na. https://www.facebook.com/events/1232537… (Praha) https://www.facebook.com/events/1319067… (Brno).

Měj se a v září na viděnou!

Křen / Odraedir

Cruadalach

Ahoj! Zveme Tě na letošní Samhainfest, který se bude konat v pátek 27.9. v brněnském Favále a v sobotu 28.9. v Praze v klubu Exit-us! Letos kromě Cruadalach vystoupí naši přátelé z Hakka Muggies, polští bardi Radogost a slovenští bratia Abstract! Door open 18:30. Do začátku koncertu v 19:30 bude snížené vstupné a prvních 50 příchozích dostane panáka medoviny zdarma! Tak neváhej a doraž! Budeme se těšit.

Brno: http://www.facebook.com/events/40348771…
Praha: http://www.facebook.com/events/40685918…

Více na http://www.cruadalach.com/samhainfest

Zobrazit všechny názory