Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

zattkgem1 21 let

Profilový obrázek zattkgem1

Playlist je prázdný :(

Fanoušek zattkgem1 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

My daily life

Upraveno:

My day starts at 8 a.m. I eat breakfast made by mom and walk to school quickly. I like feeling full of energy  when breathing clean air in the morning. 

My most favourite class is History. I like to live with line of characters in every story. I intend to become a historical specialist in future. 

I also join clubs in school like basketball and game. Don't think that game team is weird. We do many things together besides game. Game has linked us with each other. That's true. 

Why don't you try playing five nights at freddy's with us to have different point of view. We are not addiction. We just follow our hobby.

Zobrazit všechny články »

Poslední názory

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
8
Profil registrován
7.11.2019