Wyldeman - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wyldeman Muž, 32 let / Klatovy

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Wyldeman si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Tak jsem 22letej kytarista z okolí Klatov. Mým největším zájmem je hra na elektrickou kytaru... Hraju asi 8 let a za moje dovednosti bych chtěl poděkovat Mr. Mrázkovi, který mě dal základy hudebního vzdělání. :-)  Prošel jsem kapelami Agonije, Wylde Things, Aušus a momentálně hraju ve skupině Septic People.

Mám rád všechny styly hudby jmenovitě Slashe, Guns N Roses, Led Zeppelin, Black Sabbath, Whitesnake, Foo Fighters, Lynyrd Skynyrd, Nickelback, Carlos Santana, AC/DC, Velvet Revolver atd, atd., ale nejvíce mě ovlivnila tvorba kytaristy Zakka Wylda (Ozzy Osbourne, Black Label Society). Zakkovo sólové projekty jsou opravdu velmi povedené, ať už je to skupina Pride & Glory nebo akustické album Book Of Shadows. Obě alba doporučuju k poslechu. Co se týče tvorby s Ozzym, tak k tomu asi není co dodat - každý "Ozzmana" a jeho písničky zná. Zakkovo současná kapela Black Label Society vzniká v roce 1998 a stala se součástí americké metalové scény.

God Bless You All 

.....................................................Díky za navštívení profilu - mějte se fajn Honza K.

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem