Walis - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Walis 255 let / Mělník

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Walis si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Captcha obrázek

Cosmic Eden

Ahoj duša pod vplyvom Saturnu, sme skupina hrajúca muziku inšpirovanú starovekou hudbou i nekomerčnejším metalom/rockom. Ak sa ti chce, môžeš čeknúť. Ak nie, pestrý deň ti prajeme. ;)

Mastaba

zdarec jako sviňa!! na našem BZ profilu můžeš poslechnout pár věcí z našeho nového CD " V zatracení " .budeme rádi jakýkoliv názor!!!!!

MASTABA GANG

karlos83

zdarec chlape,diky za vcerejsi pokec!!!kecal bych klidne dak,ale rodina...musel jsem domu...jak teda budu delat ten koncert o kterem jsem mluvil v cela,tak budu rad kdyz se tam ukazes:)

Barius

zdravím tě Walisi, koukal jsem na baskytarach.com že máš nástroj od aleše vychodila! Já mám taky AV a je to mazec! Dělá to Aleš fakt dobře! Ať to hraje!

CE1

no, to bych rád, přišel, ale nějak nemám čas, asi jako vy :)...ale tuhle neděli (14.9.) hrajeme v Boleslavi, tak byste se tam mohli ukázat, teda jestli tam nehrajete taky :)co ty na to??

CE1

Trikot samo nebude problém (myslim), ale to má na starosti mocný Fossilius, toho času v Turecku...ale vrací se v červnu nebo v červenci, tak zatím makejte na návrhu :) A já až budu schopen pivovati, napíšu a nějak se dohodneme :)

CE1

Ale mile rád :)) jen teď nemůžu, pořídil jsem si zápal plic :)
To budeš spát tady, v Hopsa Hejsa? :)) Půjdete celá kapela, nebo jen mistři basy (v tvém případě, v mém vtěr k mistrům :) )?

CE1

jj, četl jsem si tvé příběhy,a le možná mi je udělej v komiksové verzi, já si před tim neumim nic představit a není mi moc jasný, jestli vůbec ještě hraješ na to, na co já :D