Vladimir Vápno Vápeník - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vladimir Vápno Vápeník Muž, 59 let / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Vladimir Vápno Vápeník si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Vladimir Vápno Vápeník

CD Saponu ,, v blbý době na blbým místě,,
před chvílí Upraveno: před chvílí
Ahoj, zdravím všechny fanoušky , přátele Radka a Petru a známé ,,milujte se a množte se,, Měli jsme v plánu nějaké koncerty pro letošní rok , ale jak už Jirka napsal ze zdravotních důvodů bylo vše odloženo , tak jsem dal dohromady z různých zdrojů 15 starších skladeb, které se Přemkovi podařilo ,,zmástrovat,,.

Reklamní CD Saponu, které jsem nazval ,,v blbý době,, vyjde v menšim nákladu cca100ks letos v říjnu a křest proběhne bohužel bez koncertu , ale jen tak s posezením a poslechem CD s klukama , který na CD hrajou . Kde? No přece v hospodě ,,na blbým místě,, . Pro fanoušky upřesním datum.

Ahoj a držte se ! Vápno

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory