Útulek Fest - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Útulek Fest Muž, 19 let / Ústí nad Labem

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Útulek Fest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 1

Přátelé: 2

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
10 059
Profil registrován
29.5.2008

Blog

10. ročníku bude 18.6.2011

Pořadatelkou taktovku přebírá zakladatel festivalu Emilio Dvořák (emiliod@seznam.cz)

VELEVÁŽENÝM ÚTULKÁŘŮM NA VĚDOMÍ SE DÁVÁ, ŽE PŘÍŠTÍ ÚTULEK FEST 2011 ZAŠTĚKÁ V SABAAKU 18/6/2011 OPĚT V AREÁLU ZKO TRMICE!!! TĚŠME SE NA POHODOVÝ "SKA-PUNK-ROCK-ALTERNATIVE

-MIX" SMEČKY NAŠE A MOŽNÁ I KAMARÁDY ZE ZAHRANIČÍ... DĚKUJEME ZA POZORNOST, VINŠUJEME POKLIDNÝ ZBYTEK ROKU A PŘEHLEDNÝ NOVÝ!!! Za ÚF partu Emilio + Fred z pořádajícího o. s. Ústecká Kulturní Platforma ’98 (‘to sou ty, co vydávaj ten plátek zvaný PŘEHLEDY :-)’ (info@ukp98.cz)

ÚTULEK FEST 2010 skončil ztrátou. DĚKUJEME VŠEM, CO PŘIŠLI!!!

Letošní festival 2010 ovlivnilo nejen nepříliš vydařené počasí několik týdnů před festivalem, ale zřejmě také jisté konkurenční akce. Děkujeme všem cca. 800 lidem, co se festivalu zúčastnili, kapelám, který výtečně zahráli a také partnerům, kteří akci podpořili. Již teď si dáváme do kupy, co bychom příští rok zlepšili, jak s festivalem pokračovat. Děkujem za přízeň a brzy nashledanou!

NOVÉ informace k festivalu!

Vážení přátelé a případní návštěvníci. Na webu ÚTULEK FESTU je nová anketa k festivalu: www.utulekfest.cz.

Vstupenky v předprodeji kupujte na www.ticketportal.cz nebo na www.ticketstream.cz. Soutěž o vstupenky probíhá na TV R1 LYRA (www.r1lyra.cz).

Nová soutěž proběhne také na webu festivalu od pondělí 10. května 2010. Děkujeme.