Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

starky Muž, 26 let / Ostrava

Playlist je prázdný :(

Fanoušek starky si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

DJ Starky.
Vlastním jménem Michal narozen 22.6.1993 v Ostravě.

Datoval se rok 1998,
kdy jsem se poprvé seznámil s taneční muzikou, která chytla, a doteď nepustila.
Tento zajímavý styl hudby se mi zalíbil natolik, že jsem skrátka založil iRádio BESTSTSTION.CZ,(o kterém se dočtete níže), které se touto muzikou zabývá. Díky mé osobě a kamaráda z Ostravy tento projekt nadále držíme na hladině, a to i přesto, že z této prácičky nemáme žádný výdělek, tudíž to děláme čistě pro zábavu.


V roce 2009 jsem začal trošičku přelazovat hudební styl a to Hip-Hop. Tento styl mě chytil taktéž jako byl první dojem z taneční scény, a tudíž se nyní věnuji dvěmi různým, odlišným stylům této hudby.

Do budoucna, bych chtěl začít legálně vysílat iRádio BESTSTATION.CZ, dostat se na špičku vrcholu, a spokojeně žít.

Nyní studuji Střední Školu Elektrotechnickou v Ostravě, Na Jízdárně, a po dokončení této školy bych rád našel uplatnění buď v oboru elektro, PC nebo býti zaměstnán u FM rádia.

Když už jsme u toho FM rádia, tak mohu říci, že by se mi splnil můj životní sen, který bych zanic nevyměnil.
Jak už jsem výše psal, tak se zabývám téměř 5 let s internetovým rádiem, prošel jsem různými rádii, jako je i doteď rádio Brod, které ještě před 2-3 lety mělo dva kanály a to Rock-ový a Dance kanál, který po měsíci působení bezdůvodně majitel zrušil. A tak jsem odešel, našel jiné, kde by mě jako moderátora vzali. Vystřídal jsem celkem asi 20 rádií, které nevydrželi ani měsíc. Po této době mě to přestalo bavit, a založil vlastní. BESTSTATION.CZ, je projekt můj, na který jsem právem hrdý, a jsem velice rád za každého posluchače, co si tohle rádio naladí.

Kontakty a odkazy