Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Srňi 28 let / Červený Kostelec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Srňi si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Můj hudební život=)

Zdar lidi. Jsem úplně normální muzikant, jakejch po týhle zemi chodí spousta. Svoje hudební prvopočátky si moc nepamatuju, akorát vim, že na zápisu do hudebky jsem řekl, že chci hrát na housle, což mi bylo zatrhnuto rodiči, naštěstí =) Tak jsem jsem místo houslí začal pod vedením Pavly Kociánové hrát na zobcovou flétnu. Tak to šlo zhruba dva a půl roku, než přišel zlom v mé hudební dráze =) Byl adventní koncert a nějak mě zaujala žesťová sekce, a tak jsem odložil zobcovku a od půlky třetí třídy jsem začal hrát na trumpetu u Miloše Meiera. Tak to šlo až do páté třídy. Potom jsem jsem přestoupil do hudebky v Úpici, čehož rozhodně nelituju. Pod vedením pana Zdeňka Tlučhoře se rozvíjel krásných 8 let. Za tu dobu mi toho hodně předal, návic si ho moc vážím i jako člověka, protože lidí, jako je on je na světě velmi málo.

V polovině prváku jsem si k trumpetě, aby toho nebylo málo, přidal ještě bicí. To ale nic nezměnilo na troubení, který je pro mě pořád stejně důležitý. 

Až mi zkončí přijmačkový zmatek, rád bych se naučil s FL Studiem a začal v něm skládat hudbu ;)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pirates of the Pubs

AHOY!!! Rádi bychom tě pozvali na plavbu ve vodách Irish punku! Máš-li rád dobrou muziku prolitou hektolitrama rumu a whiskey, rádi tě uvítáme v naší posádce. Právě jsme na náš profil přidali další song z našeho debutového alba DRUNKEN FOREVER!!! Budeme rádi, když si ho poslechneš, a když se ti zalíbí, můžeme se potkat třeba dvacátého srpna v Holkově se Třema sestrama nebo sedmého září v pražským Rock cafe s The Rumjacks!! Slainte a vítr do plachet!

Kohout plaší smrt

Ahoj,
vzhledem k tomu, že jsme v Tvých oblíbených kapelách, jsme se rozhodli Tě informovat o našich letošních aktivitách.
Nový nahrávky - HOTOVÝ
Videoklip - NATOČEN - stříhá se
Nový promo fotky - HOTOVÝ
Kniha mapující 20 let historie souboru (fakta, mýty, historky, fotky, texty...) - PÍŠE SE, ale...
POTŘEBUJEME TVOJÍ POMOC, ABYCHOM MOHLI LITERÁRNÍ DÍLO VYDAT
Mrkni na HITHIT.CZ a vyber si odměnu, za kterou nás podpoříš.
https://www.hithit.com/cs/project/2247…
Předem děkujeme

Zobrazit všechny názory