Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

sochorka Žena, 7 let / Plzeň

Playlist je prázdný :(

Fanoušek sochorka si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Something Like

Ahoj Sochorko,
rádi bysme Tě, jakožto fanouška kapely SKYWALKER, pozvali na koncert, kterej pořádáme ve STŘEDU, 9. května v Plzni Pod lampou.
NO SECOND CHANCE z Anglie hrajou hodně našláplej hardcore ve stylu Hatebreed / Untill The End a na koncertech předvádějí divokou show (http://www.facebook.com… ).

THE LAST CHARGE z Maďarska rozhodně nestojí v pozadí a Lampa bude mít co dělat, aby jejich nářez vůbec ustála ( http://www.facebook.com/TLCHC ).

Večer otevřou pražští SKYWALKER a rozjedou svůj hardcore / punk / metal na plný obrátky! ( http://www.facebook.com/skywalkerhc ).

Tady je odkaz na FB událost: http://www.facebook.com/events/27028085

Měj se, somethinglikekids

Luky

!Ahoj, z celého braveheartu tě zvu k poslechu čerstvě nahraného EP na stránkách www.bandzone.cz/bonebroke . Kdybychom se ti líbili, uvítáme, když si nás šoupneš do oblíbených a ještě mnohem víc, když někdy přijdeš na koncert. Kdyby byl zájem, tady je FB - www.facebook.com/bonebroke . Zároveň tě zveme na náš koncert v pátek 24. 2. v House of blues v Plzni. Jirka

Zobrazit všechny názory