Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Šimon Karlesz Muž, 22 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Šimon Karlesz si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Ahoj všem,

jmenuji se Šimon, jsem z Prahy a jsem kytarista a zvukař.

Působím jakožto kytarista v kapelách:

Perplex - https://www.facebook.com/kapela.perplex/

Cup of Rock - https://www.facebook.com/CupOfRock/

Rock Automat - bandzone.cz/rockautomat


A jako zvukař:

Restaurace na Slamníku

Technik v kapelách Perplex a Cup of Rock

La Familia Salsa band

Má "kariéra" začala hrou na kytaru a to v roce 2012.

Po dvou letech, kdy jsem cvičil a brnkal si jen tak pro sebe doma jsem dostal úžasnou příležitost hrát v kapele Perplex, jejíž členem jsem dodnes. Této kapele jsem vděčný za obrovskou dávku zkušeností - jak na pódiu, tak i za zkušenosti s hraním s různými muzikanty. Jak to už bývá v těchto kapelách zabavového charakteru, byla zde poměrně značná fluktuace muzikantů, která polevila a již od roku 2015 je sestava stálá.

Díky kapele Perplex a hlavně díky mé kolegyni - zpěvačce D. taktéž vzniklo duo Cup of Rock - Pohodové duo hrající klasické Rockové fláky v klidnějším, "poloakustickém" aranžmá.

V roce 2016 jsem poprvé přičichl k práci zvukaře, která se mi velice zalíbila a tak jsme spolu s mým otcem začali zvučit. Od téhož roku jsem začal zvučit převážně kapely, ve kterých jsem sám i účinkoval. Od roku 2017 jsem jedním z týmu zvukařů v Restauraci na Slamníku a dvorním zvukařem La Familie.

V roce 2018 jsem začal hrát i občasné záskoky - například v kapele Klasickej Postup, se kterou jsem měl možnost si zahrát i na větších akcích a festivalech.


Od Října 2018 jsem členem kapely Rock Automat, kde jsem původně zaskakoval za kolegu kytaristu, který se potýkal se zdravotními problémy. Později kolega ukončil svojí činnost v této kapele a tak mě chlapci vzali mezi ně, jakožto stálého člena.

Vybavení:

Kytary: Chapman Guitars Ghost Fret
             Chapman Guitars ML-3RC

             Chapman Guitars ML-1 Norseman
             China Strat kopie

Apartatura: Fractal Audio AX8

Mixpult: Soundcraft UI24R

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara