sigfrie - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

sigfrie Loket

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek sigfrie si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Názory

Captcha obrázek

Pavel


Bez profilu

Ahoj Víťo.
Hledám hudební doprovod pro vernisáž letošní galerie na hradbách v Lokti (10-15 min. program). Líbilo by se mi nějaké houslové kvarteto, či výstup akustických End of Scream.
Vernisáž je 21.5.2016. Protože se jedná o kresby Káji Saudka, především o kresby z filmů Kdo chce zabít Jessii a Čtyři vraždy stačí drahoušku, napadlo mě, že by bylo dobré, kdyby zazněly skladby z těchto filmů. Napiš mi prosím na : pvdovec@seznam.cz zda bys měl o to zájem. Děkuji.
Pavel Vdovec

Birkoff

Ahoj,
rád bych Tě pozval na koncert kapel Ereley (Cheb) + Liberate (Sokolov) + End of Scream (Hazlov), který se koná dne 23.10.2015 v sokolovské Kinokavárně Alfa. Doraz poslechnout kvalitní muziku, dát pár piv, odpočinout si od televize, Facebooku, a podobnejch sraček :-)
Měj se, na viděnou Birkoff

Aleš Brixi

Ahooj :) Snad neurazím, spíš doufám, že potěším malým spamem. Rád bych tě pozval k poslechu nových i starších písniček.. Díky a doufám, že se budou líbit ;)