Marta Angel - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Marta Angel Žena / Brno

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Marta Angel si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Info o fanouškovi

Schizofrenie Tour  2011

  • Crash Road
  • Final Fiction
  • Hosté: Koblížci,The Rest, Overhype, HC3, The Fall of GhostFace a další

Pro rok  2011 a 2012 se Crash Road (crossover) a Final Fiction (nu emo rock) rozhodly objet republiku, a představit se v klubech společně se svými hosty .

 Proč Final Fiction a Crash Road?

Final Fiction se pyšní úspěchy nejen v Česku, ale i na zahraniční scéně a „mladším“ Crash Road se vydařil rok 2010. Obě kapely tvoří v angličtině, jsou aspoň částečně z Brna, na konci roku 2010 vyměnily bubeníky a mají výborné blonďaté zpěvačky. Freya (FF) a Zuza (CR) zpívají tvrdou muziku a tak jsou neustále přirovnávány k různým zahraničním hvězdám. A navíc i samy k sobě! Rozhodly se tedy ukázat, že je vše jinak – že i blondýny můžou mít svůj osobitý přístup k muzice a být světovým originálem

.  

Napsali o nich:

Final Fiction – Freya: "Hlas Freyi ve mně evokuje pocity, jako když stojíte na rozkvetlé louce, cítíte ty rozličné vůně lučního kvítí a vítr vám rozčesává pečlivě učesané vlasy. Stojíte, díváte se do dáli, pravou ruku pomalu zvedáte a čekáte… čekáte na dotyk vašeho druhého já…" (Payo.cz)

Crash Road - Zuza: „Ne že bych chtěl shazovat ostatní členy čtyřčlenné brněnské formace Crash Road, chraňbůh, ale tím nejzajímavějším u tohoto souboru je, marná sláva, zpěvačka Zuzana Chudáčková. Která rozhodně není žádný chudáček (sic!), ale docela hustá holka. Její až překvapivě vyzrálý vokál má šmrnc a chvílemi se Zuzana uchyluje i k drsnému řevu, aniž by to působilo samoúčelně. Bravo! (Petr Korál)

Skupina schizofreniků na facebooku!!!

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty