Schebique - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Schebique Muž, 41 let / Prague

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Schebique si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Michal Hrůza a Kapela Hrůzy.

Nomen Omen.

"Stopařka nádherná, do očí se mi díváááááááá, je záhadnááááá v zrcátku se ukrývááááá, stopařka nádherná, když se na mě usmívá, je tajemná, možná se jen zdááááá...." 

Pičo, to radši pudu dneska do vagonu. Tuto se hodí tak někam do auta, 160 km/hodinu, zrazu stopařka, zaječí frky a pápá lálá. Hm. Některý kluci jsou prostě neuvěřitelně něžní.

Moje hlava

Jednou po zkoušce, toho času ještě na Strahově, dali jsme si krapet do nosánku v oblíbené hospůdce na malovance. Shaasha měl zrovna novej holicí strojek, tak jsem si nechal zakrátit posádku na hlavě. Bohužel došly v půlce baterky, takže jsem vypadal jako kokot.

Ráno, když jsem se z bolavou hlavou probudil, moje žena už vesele hopsala okolo postele, a jak jsem byl vykloněnej z postele ven, zničehonic mi nasadila na hlavu kalhotky a pak s podivným překvapením v očích povídá: "Jé, promiň, jsem si spletla tvoji hlavu s prdelí :)" Usmála se a odhopkala pryč.

O prvním hříchu - jak to bylo doopravdy

Stojí takhle Pepé v rybě na baru a má v ruce krásný zelený jablko. Jde okolo Ivka a Pepé jí cpe to jablko: „Na vem si jabľůčko.“ „Jé a proč mi dáváš jabko?“ „Tak, chci ti dát jablíčko :-)“ Ivka si bere jablíčko a šťastná s úsměvem odchází. Koukám na tu scénku a nenapadlo mě nic než: „Z Pepého se právě stala Žena.“