rrezen - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

rrezen 31 let / Karviná

Playlist je prázdný :(

Fanoušek rrezen si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Vzpomínka 2

Sedím v hospodě, je mi skvěle, povídám si s kamarády, pijeme, kouříme, jsme stejní jako jsme byli, když jsme si říkali, že bychom zase rádi byli dětmi.

Přemýšlím nad tím, co bylo včera. Přemýšlím, co se stalo, kdyby včera bylo dnes a já se mohl rozhodnout jinak. V ve zlatomodré záři lampy a cigaretového dýmu posloucháme svoji oblíbenou hudbu. Říkám si, že je tak úžasná... Říkáme si to všichni, jen ti nejvíc opilí to říkají všem. Já to říkám všem... Ale jen sám sobě si říkám a slibuji, že si jednou budou stejné věci říkat jiní o mně, protože nyní už vím, jak je rozdíl mezi dřinou a zábavou. Nyní už chapá, co po mně chtěla matka, když mi říkala, že se o mně bojí více než já sám.

Nejsem Gay jako miro buzna, dobrej kamarád, ten co naproti... Nejsem divnej, jako člověk co krmí hady, i když ho mám tolik rád, nejsem ani ten, co mu říkáme James... já jsem já a chci, aby to všichni věděli. Jsem ten, co se po nocích dívá na pokemony a obdivuje jejich odvahu, když bojují s jinými pokemony. Já jsem já a toužím uskutečnit své sny... Já jsem troska, co jde zítra stavět aparát pro šašky z nějakého města, kteří mají, co já ne, co já nechci. Jsem Rosťa a těší mě!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Greymon

Ahoj, je to tak, už i my jsme zvolili spam jako způsob propagace našeho nového CD. Pokud máte rádi hodně melodickou muziku na pomezí metalu a hardrocku, zveme vás na náš profil k poslechu ukázek z našeho nového CD. Byli bychom rádi, kdyby se vám to líbilo. http://bandzone.cz/greymon

Tonecat

Ahoj! Dneska jsme vydali nové EPčko
a celé si je můžeš poslechnout na našem profilu.
Třeba se ti budeme líbit.

Měj se fajn, Tonecat

Zobrazit všechny názory