Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Richard 22 45 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Richard 22 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Anton Špelec

Jojo, je to přesně tak, s Romanem teď bohužel nějak komunikovat nelze, ale to je pochopitelné:-)
Jinak bych to ale klidně předal jemu, s tím problém nemám, jenže Roman stále nemá svůj profil (jak jsem Ti již psal)...
Takže, máš to na triku a plně ve svých rukou:-)
Jen se mi zatím nepovedlo hodit tě tam jako majitele profilu (pouze jako správce, ale to není úplně podstatné, nějakto pak ještě popř. ještě doladíme:-))
Měj se a ať to tróbí:-)
Sváťa

Anton Špelec

Nazdárek Richarde!
Mám na tebe dotaz - budeš hrát s Romanem Dudou v In-Outu? Proč se na to ptám - Cyril přenechal Romanovi název In-Out a tak mě napadlo, že bych vám já (tedy v případě, že tam ty budeš hrát)přenechal profil na BZ. Mně ten profil k ničemu není a pokud ho budete chtít používat, není problém:-) Je to, myslím, jednodušší, než kdybych ho já nechal smazat a vy jste ho pak znova zakládali... Kdyžtak mi dej vědět a domluvili bychom se... Píšu to tobě, protože Roman ještě stále namá na BZ svůj profil (i když jsem ho o to asi půl roku žádal), tudíž bych ten profil nemohl předat jemu, ale tobě by to šlo:-)
Měj se a ať ti to hraje...
Sváťa

Ferenc

Čaues mistře..Dikec za podporec!!!Bohužel to live hrát nebudem,i když kdoví co nám budoucnost přichystá.Třeba jednou jo..SUPREME je momentálně jen studiový projekt..Bicí na nahrávce jsou programované v EZ drummeru..Jináč Jurgen hraje živě v Heaving Earth..tam bys ho mohl vidět živě http://bandzone.cz/heavingearth Zatima Zdarec.