Petr Cincibus - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Petr Cincibus Muž, 32 let / Chlumec nad Cidlinou

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Petr Cincibus si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mordotua

Ahoj,
rádi bychom tě pozvali na koncert, který proběhne ve středu 24. dubna v Eventu v Hradci Králové. Bude to naše domovská premiéra po poměrně zásadní obměně členů, pravděpodobně bychom měli hrát i nějaké nové skladby. Headlinery budou dvě výborné chorvatské kapely - DEFIANT a MARDRAUM, celkem vystoupí 5 kapel.

Akce bude začínat a končit dřív tak, aby se i přespolní stihli dostat domů v rozumný čas. Více informací najdeš na http://tinyurl.com/defianthk
Doufám, že tě to zaujme a uvidíme se tam. :)

Mordotua

Ahoj,
dnes o půlnoci (ze soboty na neděli) přidáme na náš BZ profil novou nahrávku, konkrétně skladby Grindpa! Opět je vše 100% DIY, nicméně jsme od posledního nahrávání opět pochytili pár mouder a pořídili i o něco lepší vybavení, takže by to mělo být na výsledku docela znát.

Poslouchej, komentuj, stahuj, sdílej! :)

Topunky

Ahoj, flákli jsme na náš BZ profil nějaký videa ze živáku. Tak přejem příjemnou zábavu.

BU - FU

Ahoj, DÍKY MOC ZA TVOU PODPORU - jako našeho fanouška chceme upozornit, že na našem profilu bude teď dost živo ;-)Postupně začínáme uploadovat nové PROMO FOTKY 2011, které jsme nafotili cca před měsícem.Do 14dní Vás čeká zbrusu nový VIDEOKLIP, o který se postarali profíci v oboru filmu.Přidáváme stále více koncertů, možná jeden z nich právě poblíž tvýho bydliště !

Čekuj http://bandzone.cz/bufu , ať nepřijdeš o zajímavý večírky.
Těšíme se naviděnou na některé z akcí. Zdraví (a za podporu děkují) VAŠI BU-FU