Tomáš - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tomáš Karlovy Vary

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Tomáš si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 1

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
335
Profil registrován
26.8.2014

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Lubomirhotovy

Děkuji ti- za slušnou odpověd-není jich mnoho-spíš naopak-ale nezlobím se -vím-proč to tak je.Ježíš se narodil židovské dívce Marii-ale Jeho početí-zprostředkoval Hospodin-Bůh Abrahámův- Izákův a Jákobův a taky i můj os .Bůh a Nebes.Otec.Jeho krev-kterou zkoumali vědci -shledává úplně jiný počet chromozomů-než u běžných smrtelníků.On je opravdový Mesiáš-předzvěděný mnoha proroky-jiného není třeba hledat-byl by to podvod.Přeji ti-aby ses s Ježíšem osobně setkal ve svým srdci-je to blaženost o které jsi ani naesnil.Je to jediný advkát ve věcech Božích a nás lidí.Stačí přijmout Jeho milost-ámen......ahoj a Šalom.....K.L.H.

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory