Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

pornmaxim Muž, 28 let / Trutnov

Profilový obrázek pornmaxim

Playlist je prázdný :(

Fanoušek pornmaxim si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

The SHINING

THE SHINING 7 (21.01.2011 08:02:00)
Kliknete pro zobrazení obrázku
Za kolaborace Give Praise records [usa], Fast & Furious records [nl], Rock Mutante Discos [br], Offside records [fr], Holy shit records [uk], Crew for life records [fr], Pick Up records [nl] a Dead Heroes [cz] se konecne objevil novej sedmipalec holandskych THE SHINING. Kapelu, kterou si asi mnozi vybavi z predesleho split EP s piseckymi LAHAR. Novej material v podobe 7 vlastnich skladeb je silne ovlivnenej crossover/thrashem kapel Corrosion of Conformity, Accused a Attitude Adjustment. Jako bonus na desce muzete najit i jeden cover song "Just Sit There" od NY crossover legendy the Crumbsuckers. O kreslenej obal se tentokrat postaral mistni [Amsterdamskej] typek Steven Antoni Leijen. Deska vychazi v nakladu 500 kusu z toho 200 na barevnym vinylu. 

 

Zobrazit všechny články »

Poslední názory

DPK

Zdravíme a zveme Tě na ukázku z našeho nového alba HORIZONT ZVRÁCENOSTI nesoucího se v duchu deathu smrdícího grindem. Nyní k poslechu i song ,,Papání", tak dobrou chuť a pěkný poslech. V opačném případě se omlouváme za spam.
http://bandzone.cz/dpkcz

Zobrazit všechny názory