Wurm - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wurm Muž, 56 let / Čelákovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Wurm si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Hallvad snare drum 14"x5,25" Cherry wood solid block

Nejkrásnější zážitek je, když se snoubí krása a umění ve vjemech obrazových a sluchových. Tak už je konečně doma!

Pan Mistr "#Hallvad" mě pozval na závěrečnou montáž mého nového bubínku na zakázku. To je obřad sám pro sebe a dokončení mnoho hodinové práce po několika měsících.

Moje očekávání ovšem několikanásobně předčil zvuk i krása tohoto nového nástroje, který byl ze dřeva stoleté třešně Mistrem Vágnerem vytvořen. Pár foteček je ovšem jen chudou náhražkou skutečnosti, kterou lze vidět a slyšet. Teď už se jen naučit hrát tak, abych tento dokonalý nástroj svým počínáním neurazil. 

#Hallvad Snare drum, 14" x 5 1/4" Solid block, Cherry wood noble series, Sunburst high gloss finish, 8 vstev laku. Ale hlavně ráfky Grand set 14" x 10 x 3 mm, tedy 10 šroubů a 3 mm tloušťka zaručují výbornou tuhost a precizní napnutí i usazení blan. Struník ST Phosphorbronze 14/20, dole #Evans hazzy snare, nahoře klasika - #Remo Ambassador coated, pískovaná. Brilantní zvuk, plný ale s jasným attackem a zvuk ráfku? Koncertní kvalita. Mistře, díky!

Mám velikou radost :) Navíc mi bylo na moje přání umožněno vidět přímo některé nejzajímavější operace výroby a zpracování bubínku přímo v továrně! A tak jsem mu vdechl i kus duše a příběhu.

----------------------------------------------------------------------------------------

Slova Mistra

S Petrem se známe od studentských let, hráli jsme spolu v jedné kapele, teda jeden po druhém a v posledních letech se velice rádi vídáme. Máme už o pár let víc, ale pořád máme radost z hezkých věcí. Měl jsem velkou radost, když si Petr u nás tenhle bubínek objednal. Chtěl jsem o tom napsat malou reportáž, ale Trafínek to napsal tak hezky, že se k jeho slovům jen skromně připojím s dovětkem, že jsem rád, že se stal hráčem naší značky. Petře, díky!

HALLVAD drums
Honza Vágner.

454 x 256

Hallvad snare

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory