Dan-HL - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dan-HL Muž / Boskovice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Dan-HL si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Můj první styk s hudbou se pohybuje někdy kolem roku 2000 kdy jsem navštěvoval místní kroužek hry na kytaru u táboráku.Zde jsem asi poprvé pochopil že mezi mnou a oným magickým nástrojem existuje nějaké pouto.

od roku 2004 jsem navštěvoval ZUŠ v Boskovicích kde jsem začínal klasickou hudbou pod křídly mistra Martina Krajíčka, objel jsem nějaké souteže ve hře na kytaru, kde jsem se i slušně umístil.Již v té době jsme s Martinem dělali jazz, blues teoretické postupy i praktické, a já si říkal k čemu mi to je.Tahle hudba mě ale tak okouzlila a miluji ji.Za tohle děkuji Martinovi.(Martin Krajíček,kkband).Asi ve 12 letech sem dostal nápad, založím kapelu a budu hrát na podiu.S obrovským nadšením jsem prošel celou hudebku a sesbíral pár muzikantů-basa,bicí,zpěv a vznikla první kapela.Mimochodem s oným bubeníkem hraji do teď.Mezi lety 2005-2008 jsem působil jako kytarista v kapele Avalon, později Jackpoint.

Poté jsem pár let působil v čochové kapele.A hrál tzv. na záskok.Kapely psali kytarista je nemocný pojď hrát misto něj.Pak nastala stagnace a já nevěděl co chci.V roce 2011 jsem hrál v kapele Plan B která neměla žádný oficiální koncert, po pul roce ve zkušebně jsme pochopili že to nikam nevede.Momentálně působím v kapele Heavily Loaded a připravte se na to že to bude nářez!

Inspirace-Robin Trower,Led zeppelin,AC/DC,Eric Clapton,BB king,Mark Knopfler,John Mayer.

Hraji na:-Gibson Les paul studio alpine white 2002 

-Fender hot rod de ville 212 

-Pedal board Boss-vnitřnosti ve výstavbě, momentálně mám-fulltone OCD,Dunlop Cry baby,BOSS TU3, BOSS NS2,Talk box Dalectro,

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Kytara