Olin Klika - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Olin Klika Muž, 85 let / Horní Bečva

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Olin Klika si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 5

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
187
Profil registrován
18.8.2015

Info o fanouškovi

Olin Klika – je cyklistická legenda o.s. Ohlá Klika

Tento náš nejstarší člen je nepřehlédnutelný díky značné deformaci páteře. Ptáte se, jak ke svému defektu přišel? Vše začalo už od Olinových tří let, to od svých štědrých rodičů dostal trojkolku, na které rajboval až do osmi let.
Tímto odstartoval proces v jeho těle. Ke svým devátým narozeninám dostal první kolo, protože nebyl žádné Béčko odstartoval bez koleček. Možná se dlouholetá praxe z trojkolky osvědčila.
Již ve třinácti se odhodlal k účasti na svém prvním závodu O pohár Jožky Kelímka. Ten se mu bohužel nevyvedl dle jeho představ. Obsadil až jedenácté místo z deseti účastníků. Prvotní neúspěch Olina však neodradil a začal urputně pracovat na své formě. Tížená práce a úsilí přinesla ovoce a Olin se stal sedminásobným mistrem republiky. Vrcholem kariéry se stal závod Tour de SSSR, kde po tři léta obýval trůn tehdejšího cyklistického světa.

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty