-NHR- - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

-NHR- Muž, 27 let / Frýdlant

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek -NHR- si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Zdravím zbloudilého poutníka, který se dostal na můj profil!

Takže, abych se ti představil... Říká se mi Náčelník, hraju sedmej rok na bicí, prošel jsem si všeho všudy čtyřma kapelama. Začínal jsem na gymnáziu, kde mě zverboval Profesor Mirko Cvejn jako "muzikanta" do kapelky. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti jak se říká. Cvejn, nebubeník, se mě snažil naučit jak hrát a tak jsem se za 3 roky pod jeho vedením naučil jen jak se špatně drží paličky a že rytmus není moje věc. Následovalo období, kdy jsem chodil do "nižší" i "vyšší" kapelky gymnázia. Zde započalo moje jazzové období. Po 2 letech jsem byl z obou těchto útvarů vyhozen. Předtím se mi ale naskytla skvělá možnost - vyučování v ZUŠ LBC. S radostí jsem se dal do učení a 4 roky jsem se dokonce učil jak se hrát od profesionála. Nastal čas denního cvičení, častého seřvávání (za špatné držení rytmu a paliček), ale výsledek se brzy dostavil a tak jsem se pilným cvičením dostal zpátky do Gymplácké kapelky. K tomu se mi dostalo skvělé nabídky hrát v zušce v Jazzchalenge. Další rok, jsem se plácal v jazzu a nakonec se mi ozval náš nynější basák Strny. Nedalo by se říct, že naše kapela měla od začátku přesnej cíl a protože jsem se na tuhle kapelu soustředil víc ne na celou zušku. Po půl roce už mi hrozilo vyhození jak z Jazzchalange tak z bicí třídy (To že jsem nakonec sám po půl roce odstoupil, je další věc.). Se Strnym hrál již kytarista a zpěvák Fanta a nakonec se přidal i kytarista Koki a Bulda, aby se Fanta mohl věnovat jen zpěvu. Ale Fanta i Bulda to srali, tak jsme je vykopli a nabrali mého kamaráda Štromíka. Nakonec jsme skončili v seskupení Cumulonimbus ještě se Spoonym.

Pro vaši informaci preferuji tyto kapely - Prago Union, Limb Bizkit, Linkin Park, System of a Down, Sinatra, Dan Bárta, DJ Bonobo.

Tak tohle je můj životopis bubeníka!

Perun s váma Náčelník!

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Bicí