MURTE / DRUM & BASS / PANDA UNITY - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MURTE / DRUM & BASS / PANDA UNITY Muž, 37 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MURTE / DRUM & BASS / PANDA UNITY si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 5

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
283
Profil registrován
18.4.2015

Info o fanouškovi

J MURTE / Panda Unity / se začíná djingu věnovat zhruba od roku 2002 a má za sebou bezpočet velkých i malých akcí po celé ČR. Jeho sety vždy provázejí zajímavé mixy a při vystoupení panuje velmi energická atmosféra, kterou rozhodně musí cítit každý návštěvník párty!
V jeho bagu najdete spoustu dubplatů, na kterých spolupracoval vskutku s velmi významnými zahraničními i českými osobnostmi elektronické scény!
V současnosti se nevěnuje pouze stylu Drum&Bass ale koketuje i se styly jako jsou DUBSTEP či ELECTRO.
DJ MURTE / Panda Unity / has been involved in DJing since 2002 and has performed at numerous large or small scale venues across the Czech Republic. His sets are always accompanied by interesting mixes and there is a a very dynamic atmosphere at his shows which is obvious to every listener of the party!
In his bag you can find a lot of dubplates on which he collaborated with many virtually very significant Czech and foreign figures of the electronic scene.
At present he is not only engaged with the Drum&Bass but he is also playing with other styles such as DUBSTEP or ELECTRO.

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Kapely, kterých jsem členem