Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morenoiseforlivevol5 Podbor

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Morenoiseforlivevol5 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Hrají :

DODESKADEN - www.myspace.com/dodeskaden - po delší době opět Švédská kapela... Od týhle bandy ze severu Švédska, přesněji z města Lulea nečekej pravověrný crust ale energickej hc/punk se členy kapel TOTALT JAVLA MORKER zpívanej ve švédštině, skvělá kapela která má už nějakej ten sedmipalec venku.

 

DICK TRACY - www.myspace.com/dicktracyviolence - společný Euro turné s DODESKADEN jede tahle zběsilá powerviolence kapela, která je rovnež ze Švédska z těch samých končin. Tuhle kapelu si specialně můžete vychutnat výbušným vokálem který obstarává jedna z dívek. Jejich složení je z dvou kluků a dvou holek. Což jen napovídá tomu že na živo to bude kvalitní smršť!

 

GOMORA - www.myspace.com/crusbeat - crust punk s vlastním označením "crustbeat" z Prahy, v přípravě je Split LP s LIFE POSSESSION. Kapela má odehráno spoustu koncertů u nás a pár i v zahraničí.

 

BETON - www.myspace.com/betoncrust - prdel nakopávající d-beat crust z Bratislavy. Tahle kapela má kontě pěknou řádku nahrávek, ty který bych označil za solidní počiny tak to jsou : Studiový demo které vyšlo na kazetě, split LP s ČAD a výborně povedený split EP s BESTHOVEN na kterým jejich dva vály zabíjejí! V přípravě je split singl s D-beatovými SKELETON, který má vyjít na Ultima Ratio. Takže je na co se těšit!!

 

KOBRA XI - www.myspace.com/kobraxi - thrash hc/grind z Chomutova. Kapela má taktéž pěknou diskografii, zasebou má 2 Euro turné, 1 česko-slovenské tour a tunu dalších koncertů. Nejpovedenější nahrávky mohu označit za split EP s PRŮMYSLOVOU SMRTÍ a s FIRE WALK WITH ME.

 

FEHLSCHLAG - www.myspace.com/fehlschlagband - výborně zahranej punk z Německa z městečka Brand-Erbisdorfu, v pořadí je to další kapela ze Saska... Tuhle kapelu můžu s přehledem přirovnat k VORKRIEGSJUGEND a nebudu vůbec daleko od pravdy, týhle kapele ostatně jako každý jiný dodává osobitost zpěv v rodném jazyce. Kapela má hodně povedenou split LP, CD nahrávku s Německýma punkáčema NEUE WUT, která vyšla vlastním nákladem.

 

GUTS A GUNS - myspace.com/gutsandgunsstoner - valivej stench core punk z Drážďan/Lipska - Německo kde můžeš čekat za vokálama dívčí zpěv. Tahle kapela hraje netradiční až trochu výjimečnej styl ale za to pořád krutě dobrej!

 

6MAS - www.myspace.com/6mas - nakoplý hc/grind z Ostravy/Brna. Venku mají povedenou split kazetu s MOČOVÝ KHAMENI a planují další nahrávku v podání 12" LP. Tahle kapela stojí rozhodně za povšimnutí!!

Pořadí a časy kapel :

 1) GOMORA 20:00 - 20:45

2) GUTS A GUNS 20:45 - 21:30

3) KOBRA XI 21:30 - 22:15

4) BETON 22:15 - 23:00

5) DICK TRACY 23:00 - 23:45

6) DODESKADEN 23:45 - 00:30

7) FEHLSCHLAG 00:30 - 01:15

8) 6 MAS 01:15 - 02:00

Koncert se koná za každého počasí!

Začátek koncertu bude od 20:00 přesně! Vstup 170,-. S sebou přineste dobrou náladu jako každý rok!

Více info o dalších pořádaných koncertech, labelu, distru atd. na : WWW.ABACK.BLOGUJE.CZ

Kontakty a odkazy