Monster of Metal and Hardcore - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Monster of Metal and Hardcore 17 let / Trutnov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Monster of Metal and Hardcore si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Zrádec Monstra!!

 

Monster 6

 

Věřte tomu nebo ne, ale letos vás poctíme dokonce dvěma ochutnávkama pořádnýho nášlehu! To hlavně proto, aby jste tak dlouho nemuseli čekat na další skvělou kalbičku, kterou na Monsteru určitě zažíváte. Proto po jarním MOM se chystá i podzimní a to už 16.10. a po zhruba roční pauze opět ve Lhotě! Vedle Prokionu a Trautenauer 666 vystoupí i V.A.R. a jsme rádi, že pozvání přijali i česká deathmetalová špička Martyrium Christi a slovenská legenda Dementor!

Průběžně vás budeme informovat o dalších podrobnostech k akci jak zde na BZ, tak i na Facebooku, takže pozorně sledujte všechny novinky a už teď si předem rezervujte ve svým nabitým diáři třetí říjnovou sobotu, ať se nás tam sejde co nejvíc!!!
Malá ochutnávka…

 

Youtube Video 8kDG6iDVmS4Youtube Video 8kDG6iDVmS4

 

Youtube Video RwCrEQswqnYYoutube Video RwCrEQswqnY

Velký dík všem velkým Monsterfandům,


pařmenům aneb všem lidem, co mají to správný (metalový) srdce na pravým místě!! Doufáme, že jste si Monster užili a snad brzy, jak doufáme snad už na podzim, u šestého – narozeninového Monsteru!!


Náš speciální dík pak patří Kátě, Simče a Ivče za pomoc u vstupu,... bráchovi za pomoc s organizací, Hrochovi a Kovisovi za „security job“, Štefanovi a Dušanovi za klíčenky, Láďovi za půjčení basovýho aparátu, Mazzanovi za bicí, Štěpánovi za spoustu pomoci při organizaci a vůbec za možnost uspořádat Monster v Infernu, velký dík taky všem sponzorům - tiskárnám Exprestisk, VM press, Čalounictví Karel Podracký, Autodílnám na Polské, Tomáši Horákovi z Easyboy a kapele Neodůvodnitelná lítost.. až snad na jednu výjimku (pane Landsperský), kde byly sliby, chyby aneb skutek, utek.. že?! A Sirin, Hrochovi a Mácovi dííík za supr, mrtě, mraky, haldu, strašně a šíleně moooooc fotek!!! Díky nim se aspoň můžete lidičky rozpomínat a v teple domova zpytovat svědomí, co že jste to na tom Monsteru vyváděli… :D. Mazi ( Prokion )


http://kerryking.rajce.idnes.cz/Monster_of_metal_and_Hardcore_-_Maca/ 

http://kerryking.rajce.idnes.cz/Monster_of_metal_and_Hardcore_V_-_by_Hroch/

http://shii.rajce.idnes.cz/Monsters_of_Metal_and_Hardcore_V/


 

 !!! MONSTER OF METAL AND HARDCORE na FACEBOOKU !!!

 

Facebook banner

 

 

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem