Michaela Jakerlová - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Michaela Jakerlová Žena, 37 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Michaela Jakerlová si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Jesus Christ Superstars "po našem"

K mé veliké radosti se partičce žáků a bývalých žáků ZUS Pro Arte Viva ke kterým se počítám i já,podařilo znovuoživit k našim účelům a možnostem přizpůsobené snad nejkrásnější a nejpovedenější rockově muzikálové(či operní)dílo-Jesus Christ Superstar!

Iniciátoři celé akce jsou Kristýna Pavlů,Jakub Turek,Jan Nedbal a má maličkost.

                                  

Víme dobře,že jsme si ukousli opravdu velké sousto.A věřte,že nám velmi záleží na tom abychom udělali vše pro to aby jsme mohli hrdě říct,že jsme ze sebe vydali vše a ještě něco navíc.Našemu pěveckému združení je v průměru odhadem 18let.(Ano jsem nejstarší..bez komentáře:-))Jsme nadšenci pro které se již dvě odehrané představení a především samotné zkoušení takhle hlasově,technicky,choreograficky i kostýmově náročného kusu stalo nezapomenutelným zážitkem a velkou školou do hudebního života.Obrovskou zásluhu a dík na tom,že vše klaplo bych chtěla zpětně vyjádřit paní profesorce Nadě Šormové,která byla u všech zkoušek a dohlížela na vše.Vedení ZUS za moznost realizace v koncertním programu populární hudby,který se konal v Kulturním centru Novodvorská v roce 2008 a to před plným sálem.Také za ochotu nazvučit  školou zapůjčené mikroporty,mikrofony a veškeré technické vybavení k tomu potřebné.

S novým-propracovanějším Ježíšem se koncem října chystáme na festival do Semil.Čeká nás samozřejmě zkoušení i doplnění o další písně,které budeme schopni jak zazpívat tak i zahrát.Přeci jen  bičování a křižování necháme na profíky.Nemáme k tomu ani příslušné vybavení:-DDD

Další info spolu s fotografiemi z představení dodám.

PS:Kdo mě zná toho nepřekvapí jaká role mi připadla....Jidáš.....Drzost,že?Miluju mužský role:-D.Otázka je jak to přežijí diváci;-)

Zdraví MIŠULE

TAM v Kainu http://www.veverka396.com/index.php

Reportík převzat ze stránek fotografky Veverky!

Fotogalerii najdete zde      http://www.veverka396.com/index.php

TAM v Kainu

Dne 26.1.2008 si v rockovém klubu Kain dali dostaveníčko snad všichni vyznavači rockových a metalových šlágrů. Kapacita sálu se zdála být omezená, ale nakonec se tam vtěstnalo neuvěřitelné množství lidí a všichni si užili.

Členové skupiny TAM na nás vychrlili pecky od celé řady nejznámějších rockových a metalových lídrů světové scény.

Na podiu se vystřídala řada zpěváků, ale hvězdou večera byla Michaela "Mišule" Jakerlová. Jako jedna z interpretek na nás vychrlila řadu pecek, za něž sklidila velké ovace.

Mocná podpora všech přítomných (například skandování "Mišule! Mišule!") jí evidentně dodala sebevědomí, protože to "rozbalila" se vší parádou. Koncert byl složen ze tří částí a Mišule nás poctila svým výkonem ve dvou z nich. Podívejte se na novou rockovou Star Mišuli!

Mezi dobře se bavícími lidmi byli pražáci, plzeňáci, rockeři, metaláci ... Především se tam ale sešli přátelé Mišule, zpěvačky večera.

Atmosféra byla vynikající - fanoušci tancovali, hrozili, pokřikovali obdivné hlášky a zpívali společně s celou řadou zpěváků. Tak tady je máte: TAM fans.