Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mickey91 28 let / Nová Paka

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mickey91 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Reportáž psaná U Hastmana - 17.12. 2010

V pořadí již druhá Vánoční polízanice se letos vzhledem k nefunkčnosti novopackého Rokáče přesunula do Jičína, do pivnice U Hastrmana.

Po dlouhé době jsme opět mohli spatřit neodolatelnou Satiru regulu, která všechny přivedla řádně do varu. Frontman Hynek Dvořáček nezklamal a jako vždy naservíroval prdelnakopávající řev a show. Sólový kytarista a nedávno nový člen, Viktor Mlčovský, předvedl, že do Satirky zapadnul jak se patří. Baskytarista Jarda Homolka hutnil podklad pro bubeníka Martina Žitku. Posluchačstvo šílelo a nechávalo se unášet údernými rytmy této jičínské hardcorové kapely.

Rychlé přestavení nástrojů a již jsme se mohli kochat libými tóny kapely Killerpandy, vítězným seskupením v RockCafé contest. Bravurní muzikant, kytarista a zpěvák kapely, Matěj Čejchan rozněžnil dámská srdce. Miki Košťák vnesl do celého počinu bubenický rytmus a Tomáš Sezima okouzloval přítomné svým precizním prstokladem u basové kytary. Třešničkami na dortu byly dva songy odzpívané společně Matějem Čejchanem a Hynkem Dvořáčkem. Dárek od kapely dostali fanoušci v podobě coververze vánoční koledy Byla cesta, byla ušlapaná. Basák Tomáš, se pro tentokrát ujal houslí a k Pandě se připojil bývalý člen, Matěj Šanda, na akustickou kytaru. Zážitek to byl neopakovatelný. Ti z vás, kteří by chtěli zprostředkovaně okusit, doporučuji stránky Killerpandy na facebooku. Záznam koledy zde je umístěn.

Posledními v pořadí byli hořičtí psi Morokweng. Kapela, která bez převleku neodehraje jediný koncert. Zpěvák a kytarista Hugo Trkal se nám předvedl v krásném lyžařském setu z minulého století a baskytarista Milda Ertl ve slušivém baloňáku. Bubeníkům bývá vždy velmi teplo, a tak všechny přítomné dámy potěšil Martin Šulc, když si svlékl tričko a ukázal vypracované plece. Nářez to byl jako vždy famózní. A kapela byla štědrá a předala nám dárek v podobě další coververze vánoční koledy, tentokrát Jingle Bells. Stejně jako u Killerpandy si můžete Morokoledu poslechnout v jejich profilu na facebooku.

A jako bonus nakonec vystoupilo recesistické uskupení Spring Off – Ondra Stuchlík, Hugo Trkal, Martin Šulc a Matěj Čejchan. Zahráli všechny offsprinďácké hitovky, čímž by donutili pařit i hluchého. Malá hospůdka v Jičíně se tak proměnila na stadion plný fanoušků prahnoucích po libozvučných tónech místních hardcorových kapel. Večírek to byl vskutku nádherný, Polízanice se stává kultovní událostí a jedním z důvodů, proč se na Vánoce těšit.