Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jirka Mimra Muž, 40 let / Pečky

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Jirka Mimra si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Narodil se v roce 1979 v Ústí nad Orlicí. V ranném dětství ho rodiče krmili především Black Sabbath, čímž se nesmazatelně podepsali na jeho vývoji. Později objevil hudbu osmdesátých let a dílo zkázy bylo dokonáno. Od těch dob se nejlépe cítí uprostřed kraválu a tiché momenty jsou velkou vzácností. Nedá dopustit na dřevácký německý heavy metal a baví ho energie zlaté éry hair metalu.

 Při pobytu v USA jsem absolvoval kurz video production u bostonské nadace BFVF. Po návratu jsem začal získávat zkušenosti, od roku 2007 jsem natočil a zpracoval velké množství videí z rozdílných událostí. Vyrobil jsem koncertní záznamy pro kapely Rimortis, Roxor, Telegraf, Berry, nebo Straton a hudební videoklip pro kapelu  Nameless Gathering.

2008 – 2010: redaktor časopisu HARDROCKER

2011 - 2012 – redaktor pořadu Metalbox na rádiu NIRA

2012 – FAJN ROCK TV – výroba a zpracování videa

od 01/2014 redaktor metalové sekce na musicweb.cz

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty