Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Marian Kudela Muž / Staňkov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Marian Kudela si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Autor, zpěvák a kytarista skupiny Propas (1990 - 1999), se kterou vydal postupně 3 alba: Rockové balady (1993), Sen o životě (1995) a Brána smutku (1998). Dále hostoval ve skupině DOA (2012) a společně s Jaroslavem Rajtmajerem vytvořil autorský projekt Ztracený ráj (2007), na kterém hostovala řada výtečných muzikantů. Nyní se pokouší o návrat s novým rockovým projektem, který tvoří společně s byskytaritou Davidem Kaasem bubeníkem Josefem Panošem. Další informace k tomuto projektu se budou postupně přidávat. 

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Kapely, kterých jsem členem