Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

lucky-strike Muž, 31 let / Nová Role/NR

Playlist je prázdný :(

Fanoušek lucky-strike si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

O šnečkovi

Předem bych rád upozornil že tento příběh nepochází z hlavy mé, nýbrž z hlavy mé dobré kamarádky Kachny (Krtinec). Příběh mi posílá po částech a tudíž jej tu budu pravidelně aktualizovat.

 

tuhle jsem šla po chodníku a našla jsem na zemi šneka....ááno byl to šnek bez ulity..takže to vlastně nebyl šnek ale jenom ta ulita..a tak je tu otázka....kde ten šnek je? a je ještě živý,nebo není mu v tomhle období zima?nevím,opravdu nevím..měla bych se nad tím pořádně zamyslet a napsta o tom práci..

Tákže,slíbila jsem ti že ti napíšu pokračování příběhu Jak šnek o ulitu přišel..Myslím,že by bylo vhodné začít úplně od začátku..jak už to bývá nejdříve se šneci narodí a tak to bylo i u našeho šnečka..Narodil se jedné rodince která měla svůj revír na kompostě u vás na zahradě..Šneček měl i spoustu sourozenců..Bylo jich celkem padesát..Každý hlavonožec měl své pořadové číslo,mimojiné své jméno...Náš se jmenoval Pětka..Rodiče měl hodné a velice starostlivé...Jako rodina byla soudružná a celý jeden měsíc žili pospolu..Každé ráno vyráželi na cestu za zelím a každý večer usínali někde v záhoně mezi salátem...Bylo zajímavé že všech 52 šneků přežívalo a ani jeden z nich nebyl sežrán vrabcem či omylem nespad do nějaké jámy,nebo nebyl chycen od místních obyvatel,kteří nebyli moc mírumilovní...Avšak jednoho dne milující mamka s taťkou zaveleli a poslali své děti do světa....áánoo ještě dalších 14dní se pořád loučili a mávali,protože trvalo nějakou dobu než se konečně rozloučili s posledními potomky.

Jak se tak loučili,uvědomil si náš šnek že je úplně sám a nikoho okolo nemá...Začal teda strašně plakat a naříkat..Brečel moc dlouho a velice nahlas.Až byl celý zahleněný a nemohl se od těch svých slz vymotat.Začalo pršet.A to bylo pro Pětku vysvobození a začal mít opět dobrou náladu.Po krátkém letním deštíku se vyjasnilo a bylo tak krásně tak jak už dlouho nebylo.Pětka se tedy vydal na cestu.Zpíval si písničku do rytmu a přitom si pohazoval ze strany na stranu se svým domečkem.Když z jeho krásného popěvování ho vyvedla beruška která uvízla v příkopě.Její volání o pomoc bylo tak zoufalé a dost hlasité.Šneček se nahnul do díry a viděl tam tu nejkrásnější berušku ze všech broučků co kdy viděl.Beruška zbystřila a ihned začala mluvit,,Prosím,šnečku pomoz mi,jsem tu už pět dní a nemohu se od tud dostat.Mám poraněná křídýlka a nemohu létat".Pětka se vzpamatoval a začal schánět stéblo trávy aby ji mohl zachránit.........Pokračování příště:-)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Wirtuální Clony

Pic, tímto tě zveme na náš profil k poslechu našeho prvního CD!! Ve snaze udělat ho v široké rozmanitosti, apelujeme na lidi, že se nedržíme určeného stylu a nezapadáme do žádné systémové škatulky! Očekávé sdružení lidí stejného názoru, pro společný cíl a jednotu. Todle neni jen hudba, ale útok na konzumní společnost a vše co nás na ní sere! Rozdělme se, spojme se!!! 6WC66, Proro(c)k, Utuk Xul

Zobrazit všechny názory