lowresolution - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

lowresolution Jindřichův Hradec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek lowresolution si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Info o fanouškovi

  • Digitální nahrávací, mixážní a masteringové studio.

  • Můžem nahrávat až 16 stop současně, což je dostačující pohoda např. pro nahrání klasický sestavy dvě kytary, basa, bicí dohromady živě. Počet dohrávaných stop je samozřejmě v digitálním světě prakticky neomezenej, takže můžete popustit uzdu fantazii. Dá se nahrávat samozřejmě i odděleně, na klik, cokoliv. Můžem dát i aparáty do jedný místnosti a bicí do druhý a nahrávat současně atd.

  • Máte nahrávku v multitracku ze zkušebny a furt se vám z toho nedaří vymíchat něco kloudnýho? Nebo nejste spokojený z výsledkem ze studia? Pak vám můžeme pomoct a nahrávku přemíchat/remastrovat pokud ji máte ve stopách (jenom náběr bez už přidaných efektů a finálního masteringu). Na zkoušku uděláme zdarma jeden track a dohodnem se pak, když budete mít zájem, abyste zbytečně nebědovali, že je to ještě hnusnější, než to předtim:)

  • Máte nahovno aparát, kytary neladí, bicí jsou v rozkladu, nemáte prachy na krabičky? Po dohodě můžem zapůjčit cokoliv z našeho nástrojového a efektového parku. Přijedete nalehko a jenom nahrajete. Nebo můžete vyzkoušet kouzlo a nekonečný možnosti povedený Amplitube 3.

  • Potřebujete dohrát basu, kytary, bicí elektronický zvuky, ruchy, noise a nemáte lidi? Pokud dokážem uspokojit vaší představu, tak rádi pomůžeme:)

  • Pokud si nevíte rady kam nahrávku zvukově posunout, poradíme a v případě zájmu můžeme nahrávku i produkovat

  • Nemůžete se k nám nijak dopravit, jste líní jezdit, milujete svojí zkušebnu nebo máte prostor o kterým jste přesvědčený, že je zvukově výjimečný? Pak můžeme vyrazit za váma se svým mobilním studiem.

  • Cenu dohodneme individuálně podle náročnosti nahrávky aby bylo pro všechny dobře. Když se něco nestihne v termínu, dohraje se to v pohodě jindy, stačí koupit víc piva:)

  • Pohodový a útulný prostředí v komplexu tří zkušeben. Je to lehce punk, ale o to víc se budete cítít jako doma:) Dolní Skrýchov u Jindřichova Hradce, areál bývalý textilky. lowresolution@email.cz, 728461191 Petr

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty