Markéta Baťová - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Markéta Baťová Žena, 36 let / Jihlava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Markéta Baťová si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

17.1.2013

Ahoj lidé i nelidé, pozemští i suchozemští. Rozhladla jsem se v rámci z jedněch částí svojí duše, že vydám sbírku. Budou se v ní promítat moje životy minulé, i současné. Obsah není jednoznačný, zkrátka souhrn všech možných poznatků, básní, postřehů a příběhů.

Snad těšit se na ni můžeme v dohledné době, kdy mnou zamávala inspirace.  A takovým podrtržením toho, co jsem vytvořila, si uděláme křest spojený .... no a to už necháme na později. . .  .


Tak ahoj všem, kteří mě budete podporovat, ale i těm, kteří mě zrovna nemusí :)

1.2.2002

Upraveno:

Pyraně:

Člověk jindy nemluvný, povídá své zážitky a není k zastavení. Sklenice naplněná tekutinou smíchanou s červeným vínem, je neobvykle stále plná. Slečna upíjející tzv. houbu, je pro změnu nezvykle veselá. Její rty se poddávají jejím pocitům. Nyní se usmívá. Jindy zas pootevře ústa údivem a vzápětí vidíte jak se opět směje. Osoba stojíc za barovým pultem, je celá v černé. Jakoby byla zahalena v černém rubáši. Do úzkých rtů si vkládá cigaretu a sirkami ji zapaluje. Do vzduchu se přimísí oblak dýmu.
Na chvilku a jen zpoloviny se ztratí tvář té osoby stojící za pultem. Zase se objevuje. Zachází a během vteřiny se ztrácí za sloupem. Vidíte jenom kouř vycházející ze zapálené cigarety. Rostlina, která není živá proto, aby o ni nemuselo být postaráno, je postavena v rohu. Stále sleduje stejný prostor, jenom lidé v něm se mění. Umělá rostlina šedne a pravá barva se vytrácí pod malými nánosy prachu.

MB