Kytary Lambert - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kytary Lambert 42 let / Lysá nad Labem

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Kytary Lambert si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Nabízím servis kytar, bas.. - kytarylambert.wz.cz

Email - kytarylambert@seznam.cz

Provedu jak jednoduché opravy jako např.: výměnu mechanik, seřizování dohmatu, lepení kobylek, seřizování tremol, výměnu snímačů, tak i složitější úpravy jako instalace snímačů do kobylek akustických kytar, instalace snímačů a elektronik do elektrických kytar, ulomené hlavy, prasklé ozvučné desky ale i celkové renovace starých nástrojů.

Seřizování kytarových nástrojů pro kapely : Před nahráváním je důležité zajistit aby nástroj ladil. Připadně seřídit kytarové vybavení kapely tak aby ladilo alespoň spolu. Pro nástroje celé kapely (necháte seřídit najednou nástroje celé kapely) účtuji poloviční ceny než za singl nástroj. Může toho využít i jednotlivec který potřebuje seřídit více nástrojů.

Luboš Lambert : *1978 Vyučený dřevomodelář. První kytaru si vyrobil v patnácti letech. Ze dřeva co našel na půdě. Pilníky a pilkou po dědovi. Vzal to zgruntu, koupil si jen jeden snímač, mechaniku, pražcový drát, potenciometr našel doma (asi taky po dědovi) a pustil se do výroby. Kytara hrála sice všelijak ale byla jeho. Od mládí se pohybuje mezi lidmi kteří hudbu milují a hrají. Sám prošel řadou kapel např. Aliwashi, Antipatie aby zakotvil v SO. Kytary ho provází celý život, často je různě vylepšoval, sám sobě je stále lépe a lépe seřizoval a takto získaný cit později uplatnil jako servisní technik v obchodě s hudebními nástroji. Život je dobrodružství a právě proto se nyní Luboš odrhává od pout zaměstnavatelů a pouští se svobodnou cestou, na vlastní pěst..

Při seřizování nástrojů postupují KL přísně individuálně. Samozřejmě existují zaručené návody "kde s čim na kytaře zakroutit" aby to bylo "ono". Člověku bez zkušeností se tak nezřídka povede to, že uvede kytaru do nehratelného stavu. KL nabízí seřízení kytary přímo na míru každému jednomu hráči. Někdo má například rád dohmat měkký, jiný zase dohmat tvrdý (chce struny takzvaně cítit). Každý má jiné nároky. Přihlédnout se musí samozřejmě také ke stylu muziky. KL se snaží vyhovět přání zákazníka a zároveň dodržuje přesné postupy a rozměry které jsou pro to aby kytara ladila neměnné a pevně dané.

Kontakty a odkazy