krtika - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

krtika Muž / Bzenec

Playlist je prázdný :(

Fanoušek krtika si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Captcha obrázek

Portikus

Ahoj "Krtika", keďže ťa máme medzi našimi fanúšikmi, tak si ťa dovoľujeme pozvať k posluchu našich dvoch čerstvých skladieb, dúfam, že si nájdeš čas a oceníš našu poslednú prácu. Vďaka, ostávame s pozdravom !

Evča


Bez profilu

Zdravím, mám takový dotaz. Někdy v listopadu si u mě pan Přikryl (předpokládám zpěvák Vaší kapely) objednával asi 100 kusů různých placek , klíčenek a magnetků s motivem vaší kapely. Po několika marných pokusech o úspěšné zaslání (respektve si je pan Přikryl nevyzvednul a pořád se na něco vymlouval) mi v únoru přestal reagovat na emaily a já mám teď doma 100 placek s Vaší kapelou a peníze za ně nikde. Chtěla jsem se zeptat, jestli by se dalo domluvit s ostatními členy Vaší kapely, že by jste si ode mě ty placky odkoupily, když pan Přikryl není schopný to vyřešit? Dala bych Vám na ně případnou slevu. Pochopte, že mi jsou doma úplně k ničemu a vy by jste je mohli alepsoň připadně prodat Vašim fanouškům na koncertech.

Díky za pochopení a odpověď mi prosím zašlete na email: evulap@seznam.cz
Evča

The Pant

Ahoj, obvykle takové věci neposíláme, ale.....
Výběrem poroty, hlasováním fanoušků v základních kolech a nakonec i živým hraním v semifinále jsme se probojovali ze 400 přihlášených mezi posledních 12 kapel, které stojí těsně před branami velkého finále soutěže ROCKARENA LÍHEŇ 2011.
Každý z Vás má teď možnost poslat THE PANT do velkého finále ROCKARENA LÍHNEŇ 2011 !!!
Stačí se zaregistrovat na http://www.rock.cz/souteze a dát kapele svůj hlas.:
Hlasuje se od čtvrtka 24.3. do středy 30. 3. !!!
Podle pravidel postupují z této šestice první dvě kapely.
V sobotu 26.3.2011 uslyšíte odpoledne po třinácté hodině rozhovor s kapelou na vlnách rádia HEY!
Moc díky za podporu !!!

Ascendancy

Ahoj,
jako fanouška Ascendancy tě chci pozvat na náš profil. Vydali jsme nové CD. Je zde 9 skladeb a dva hosté - frontmen švédských Evergray - Tom S. Englund a kytarista sólových alb Jamese Labrieho(Dream Theater) - Marco Sfogli . Dvě skladby si můžeš poslechnout na našich stránkách http://www.ascendancy.cz/ nebo na http://bandzone.cz/ascendancy . Pokud tě zaujmou je možné si CD objednat nebo koupit na turné, které jedeme se skupinou Arakain.

portikus


Bez profilu

ahoj, práve sme zverejnili naša 2 nové songy, tak neváhaj, počúvaj a píš názory. príjemne mrazivú zábavu ti prajeme!!!

foxfosek

Zdar, kytaru jsem držel naposledy v létě 2010, teď jsem mrk na bandzone, klobouk dolu, taky dobrý nápady, moc se mi líbí počáteční motiv 666...

Thief

Na našem profilu k shlédnutí nové video: Thief - Neživí (Nárameč 2010)