Krabathor R"n"R PARADEs - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Krabathor R"n"R PARADEs Muž, 38 let / Lev salónků

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Krabathor R"n"R PARADEs si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

 

R"n"R Parade no. 11

Ahoj Přátelé, v Listopadu se v Crossu potkáme ve čtvrtek 11.11.!!!! 

BEISSERT 
Sick! Bloody! Twisted! StonerMetal/BloodRock'n'Roll. Lahůdka pro všechny, komu koluje v žilách temná krev a v srdci hoří pekelnej oheň... BEISSERT to je sebranka zplozenců pekla s (psychicky narušenym) zpěvákem posedlym všema možnejma démonama. Představte si mix PANTERA, DANZIG, TOOL, The CLUTCH a celý to zkřižte s HATEBREED... Padněte na kolena!
 

Večer odstartuje místní pětice V.O.H., která v poslední době hodně zapracovala na zvuku i kompozici skladeb, což jasně potvrzují nové nahrávky, které nedávno vykoukly na bandzone profilu kapely. Jasná inspirace od švédských vzorů slibuje retrospektivu do severského crust/punku poslední dekády, která naživo vždycky potěší.

 

Českobudějovická Dezinfekce je zárukou punku, který není jen o třech akordech, ale hlavně feelingu, se kterým se každá dobrá kapela rodí a zároveň umírá. Nápadité postupy a především drobnosti, které nevybočují z žánru, ale naopak kapelu posouvají mezi hrstku pozoruhodných vystihují to, proč si Dezinfekci nenechat ujít.

A máš to zadarmo!!! 

 


 

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem