Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Milan Palička Muž, 56 let / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Milan Palička si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Něco málo nového...

No furt nic nic a jak tak koukám... najednou hraju ve třech kapelách :D S Bluechips spíš sem tam po víkendech nahráváme CD k letošním Vánocům, živé hraní moc nejde kvůli personálním a zdravotním problémům členů. Vladan z Opůlpáté Blues si mě pozval na foukačku na událost "Líšeň sobě", 25.5.2013 - Brno-Líšeň, Salesiánské středisko mládeže. Další spolumuzikant z Opůlpáté Blues mě zase žádá o můj fuk na vystoupení bluesové formace Fat Cat 20.4.2013 v restauraci Nikacentrum, Lipová 24, Brno - Pisárky.

Konečně zase s kapelou

Tak je to asi fakt, hraju zase s kapelou... Bylo to trochu i mou leností a váhavostí. Jenže většina inzerátů na kytaristu byla ve stylu "je nám 16 a hrajeme punk....". No a tak jsem logicky hned zareagoval na inzerát Bluechips - jednak hrajou to, co jsem stejně posledních 10 let tak jako tak hrál a kromě toho nekazím věkový průměr :-) Takže se učím nový repertoár: Jeff Healey, Coco Montoya, BB King, Aynsley Lister, Johnny Lang... a k tomu ještě vlastní věci.