Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Katarína 25 let / Jihlava

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Katarína si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Punkologie

Upraveno:

Dlouhý roky mi punk proklouzával mezi prsty. Nechala jsem ho, neměla jsem potřebu mu porozumět. Pak přišel ten čas a já v sobě objevila tu popřenou punkovou duši, respektive neobjevenou. Zjistila jsem, že moje výstřelky jsou v punkové komunité standatrtem a to se mi líbilo. Konečně někde kde jsem doma. Ale bohužel jsem to našla pozdě. Tenkrát, to byl punk. Dneska? Příjdete slušně do koncertního sálu, koupíte si slušně lístek, slušně si poslechnete kapelu, a slušně odcházíte domů. Největší punk co tady zažijete je to, když vedle vás borka bleje na hajzlu. Ale jinak? Nic. Žádný hesla nesouhlasejíci s dnešní politikou, žádný fakující hlášký, nic.. prostě žádný Fuck the system.. jenom hromada nasraně šťastnejch lidí. A tak se  ptám . Are you sure that punk Isnt dead?  ...nebo jsem to jen ještě nenašla? So show me! 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Delusion

Ahoj Katko,

Jme rádi, že ses přidala do naší rodiny. S bývalým jménem bychom se možná cítili trochu stydlivě. Takže jsme rádi, že Tě můžeme bez studu při setkání oslovit.
Třeba to nebude dlouho trvat. ;)

DELUSION CREW

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory