Josef Tovara - zvukař - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Josef Tovara - zvukař Muž, 42 let / Slaný

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Garant - Barborka-ukázka z CD DOBYVATELÉ/ 2011/
  • Garant - tulák

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Josef Tovara - zvukař si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Ahoj jsem nejenom fanoušek dobré muziky, ale především zvukař.

Setkávám se na koncertech s některýma z Vás a společně tvoříme pro fanoušky nevšední zážitky z koncertů.

Že se spolu ještě neznáme?

Tak napište. Dohodneme si technické údaje na Váš koncert, přivezu techniku, nazvučím Vás a společně vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru všem fanouškům. Chcete pravidelnou spolupráci? Já s tím nemám problém. Každým společným hraním se naše spolupráce prohlubuje, budu znát vaše požadavky i Váš repertoár a mohu v ten pravý caš podpořit Vaše sóla a podobne.

Jsem ze Slaného a jezdím všude možně po republice, takže naše spolupráce může být kdekoliv hrajete. Je výhodou mít dvorního zvukaře, jednak ušetříte a jednak dvorní žvukař ví přesně co požadujete a zná Vás a umí podpořit.

Takže ahoj a "těsound..." někde na Vaší akci

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty