J.A.R.E.K. ( BU-FU ) - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

J.A.R.E.K. ( BU-FU ) Muž, 255 let / Tejnec voe !

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek J.A.R.E.K. ( BU-FU ) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

 

Olla jsem to taký malý chujko.....

Tak asi nějak tak - jsem z rodu HOMO, jsem zplácanej asi z 6 národností..,ale asi nejvíc jsem TATAR!!!To,ale spousta lidí ví....Jsem hodně vulgární, neústupnej a tvrdohlavej mezek....Co se týče hudby, tak mám rád tvrdší hudbu....nebylo tomu,ale tak vždy..moje úplný začátky sahaj k M.Jacksonovi, kterýho jsem sjížděl hrubě dlouho a fakt si na něm ujíždím do dnes...na střední jsem hodně sjížděl old school rap a hip-hop, ale už tehdy mě plavila i tvrdší hudba. Když jsem jednou vyrazil s paviánama na SYSTEM OFF A DOWN do Mnichova, tak jsem procitl!:) Hudbu kurva žeru, hudbu s prvky rapu, rýmů, hrubýho zpěvu, kombinací je nezpočet, hlavně to musí bejt dobrej rachot!!!!

Jinak i já se pokouším dělat muziku v jedné kapele, říkáme si Bu-Fu (název je z filmu HOW HIGH), ten film kurva žeru, ale ještě vostřejší je asi film NEVYHROŽUJ.... jinak odkaz na kapelu, kdyby měl někdo zájem prudit nebo přihodit i nějaký to hodnocení je www.bu-fu.cz nebo http://bandzone.cz/bufu nebudu se tady o tom rozepisovat stejně to nikdo nečte a jestli Vás to zajímá mrkněte na profil nebo na web!!!!

Tak asi tak to jsem já pičus z Týnce nad Labem......

Moje zbraně:

AKG - VOCAL SET FLEXX - WMS 40 PRO

SHURE - PERSONAL MONITOR - PSM 200

Sponzored by:

 

 

Band:

BROTHA´Z BU-FU 4ERER!!!!!

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Zpěv, Rap, Scream