Janus - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Janus Muž, 29 let / Hulín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Janus si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

My Wave

Ahoj, pokud ti chybí My Wave, můžeš zkusit novou kapelu jejich kytaristy - Corps of Noise ( http://bandzone.cz/corpsofnoise ). Bude skvělý, když si je poslechneš, úžasný, když jim napíšeš jak se ti líbí a BOŽÍ, když si je přidáš do oblíbených a staneš se fanouškem.
Díky Daniel (ex-My Wave,Theresa)

Drum Zone

Ahoj, zvemě tě na náš profil, kde si můžeš poslechnout všechny skladby z debutového alba, takže pokud budeš mít chuť, tak si k nám najdi cestičku :)

Ecetera

Zdravíčko, moc rádi bychom Tě pozvali na náš profil. Jsou zde zatím 3 písničky, jedna studiovka, 2 koncertovky, snad se zalíbí :o) Měj se a ať se Ti daří! Ecetera

Jiřin (Bite Hazard)

Odpovím ti tady, chudinko, Tomáš vzkazy nemaže. Sluchátka jsi asi rozbila sama, když je nikdo jiný nepoužíval. Peníze z posledního "tvého" koncertu žádné nebyly, hráli jsme pro tři ochlasty zadarmo. Zato ty jsi nikdy nepřispěla ani korunou na zkušebnu, zatímco všichni ostatní dali aspoň něco. O tom, v jakém stavu jsi vrátila kytaru, ani nemluvím. A kdybys vše hned vrátila, už by po tobě neštěkl ani pes, natož aby si někdo z nás na tebe někdy vzpomněl.