JanaRuziska - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

JanaRuziska Žena, 34 let / Uhříněves

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek JanaRuziska si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Rozhodnutí

Jelikož jsem 2x naletěla :

1.panu Mayerovi, který ,,píše,, texty pro kapelu Toxic People a požádal mě o text pro již zmíněnou kapelu a dal mi slib, že mé jméno bude uvedeno coby autorky textu, tak ve finále text písně BRÁT, neskutečně osekali, nechali jen něco a mé jméno nikde nefigurovalo.

2. T. Skreachovi, který mi tvrdil, že byl v kapele Qwil, ale ,,odešel,, protože mu nevyhovoval jejich styl hudby a že s kamarády z Litoměřic zakládá novou kapelu a hledají někoho, kdo by jim psal texty...vytáhl ze mě 3 písně, jednu jsme napsali společně, tedy on napsal jednu sloku a já zbytek písně. Pokaždé když mělo dojít na setkání, tak psal vždy o nějakém problému, že kluci nemají čas, že on mu chcíplo auto, atd...ve finále psal, že by potřebovali sehnat mikrofony a aparaturu, upřímně...kasičku jsem nikomu dělat nechtěla a nakonec jsem dostala jen odpověď, že kluci nechtějí aby jim holka psala texty, že by pro ně nebyly dost ,,klučičí,, .

Názor jsem jim nabrala, ale nemyslím si, že mé texty např.: Sex a drogy, nebo Nekrofil by byly holčičího rázu, jelikož jsem to psala původně pro klučičí kapelu. 

Pár mých dalších textů jsem se rozhodla vydat jako ,,zveršované,, povídky i s mými kresbami v knize, protože mi nepřijde, že by byly tak špatné, aby nemohly být vidět (když už ne slyšet)  veřejně a aby jen zůstávaly uloženy v deskách, nebo šuplíku.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory