Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

It Never Ends 8 let

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek It Never Ends si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

IT NEVER ENDS - Tvoje denní dávka hudby je stránka zaměřená na post-hardcore, metalcore, punkrock, pop punk a další podobné žánry, která byla založená 19. října 2010 Slávou Barešem coby facebooková stránka. Od 4. května 2011 pak funguje formou webzinu na adrese http://www.itneverends.cz.

Každý den tu naleznete několik novinek ze zahraniční, ale i domácí scény, dále recenze desek, rozhovory s CZ/SK kapelami, reporty z koncertů, tiskové zprávy, rubriku "Souboj kapel", seznam vycházejích alb + jejich archiv a přehled chystaných koncertů.

V sekci "Akce, které podporujeme" najdete fotogalerii s plakáty koncertů, na nichž jsme se mediálně podíleli a je tam naše logo. V sekci "Kapely, které podporujeme" se naopak nachází české a slovenské hudební formace, se kterými spolupracujeme či jsme dříve spolupracovali. V záložce "Naše loga a bannery" jsou umístěna naše loga pro použití na plakátech - spolupráce s námi vždy probíhá oboustranně!

Máte-li zájem se k nám přidat či jakkoliv jinak přispívat, mrkněte na tento článek. Za jakoukoliv pomoc budeme moc rádi! 

Seznam členů naší redakce: ZDE

Best of roku 2011 podle naší redakceZDE

Nejčtenější články od 8. 7. 2011 do 7. 1. 2012ZDE

E-mailItNeverEnds@email.cz

Kontakty a odkazy