Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

InTeresis 30 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek InTeresis si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Sólová zpěvačka pocházející z malého města Kasejovice. Od jedenácti let zpívala v místním sboru a účastnila se pěveckých soutěží. Pětkrát se probojovala do celostátního kola pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek, z toho třikrát obsadila 3. místo. Snažila se hrát i na několik hudebních nástrojů, avšak marně a s téměř nulovým úspěchem. Zpěv byla tedy jasná volba :-)

Ve čtrnácti letech začala Tereza zpívat s kapelou Normál, která se orientovala především na české hity a jejím působištěm byly hlavně plesy. S příchodem na střední školu docházela na výuku populárního zpěvu k Lídě Nopové- známé pedagožce a zpěvačce, která působí na pražské konzervatoři. Od 16. let zpívá Tereza v rockové kapele Trachyt. V poslední době začala v Praze spolupracovat s Petrem Kadlčkem, známým hudebníkem ze skupiny Natural. V současné době dochází na hodiny zpěvu k Jaroslavu Sitárovi do Národního divadla v Praze.

Kontakty a odkazy

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
207
Profil registrován
29.10.2010