Hukot - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hukot České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hukot si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Koncert 28. listopadu v klubu Brown aneb Krumlovský večírek

Takže nakonec z předpokladaného punkového večírku se zrodil zajímavý hudební hybrid, od indie přes punk až někam ke grunge, ale to vůbec nevadí, ba naopak multikulturnosti se meze nekladou. Tedy vemme to pěkně po pořádku. Proč nehraje Píchlá duše? Pan Wavřin si při úporném zkoušení na tento koncert, něco udělal s rukou a podle doktora, kdyby v pátek hrál, tak by to byl nejspíš jeho poslední konzert, což samozřejmě nechceme, takže snad s hukotem někdy jindy! Přejeme brzké uzdravení!

A teď tedy k samotnému koncertu. Pořadí kapel raději psát nebudu, to se mi minule vymstilo, takže to vememe abecedně. První místo získávají Císařovy nové boty, kdo by neměl tušení, nechť klikne na odkaz a ihned pochopí! Druhé místo: Budějičtí začínající Moss call lees, od Tatabojs až po Ginsberga, teprve jejich 2. koncert, je nám ctí! A do třetice všeho dobrého, znova Krumlov, známá to zámecká Star, kapela No crapes! Tedy přátelé, co dodat? Snad jen: V pátek 28. listopadu od 20:30 v klubu Brown za symbolických 50kč, se na Vás těší

Váš HUKOT

Koncert 17. října 2008 v Brownu

Přátelé, další koncert se kvapem blíží, tentokrát v osidlech undergroundu, smím-li tento zprofanovaný výraz dnes ještě použít. První zahraje kapela Psychedelický flákač na odstřel, hvězdy letošního Trutnova! Z dobře informovaných zdrojů mohu prozradit, že pánové flákači si s sebou přivezou pravou indickou princeznu, která se bude ladně vlnit za zvuků hudby Hare Krišna. Druhý se představí, teď už to mohu prozradit, hudební experimentátor Smraďoch a jeho Folkové duo, a pomyslnou hvězdou večera bude pražská kapela Dřevěné pytlí v jutových uhlích, kterou znáte z našeho koncertu ve Velbloudu, kde hráli s Otk, a tentokrát přivezou i svého právoplatného zpěváka, který je jedním slovem, démon! Tedy neváhejte a za pouhých 50kč si kupte folkově - psychedelický dřevěný zážitek! Tedy v pátek 17. října 2008 v klubu Brown, více info na www.hukot.zaridi.to!

Koncert 19. září v Brownovi

První koncert letošního školního roku se odehraje v klubu Brown v pátek 19. září 2008 a nebude to koncert ledajaký, po všech různých peripetiích ať už finančních, či personálních se kapele RIP podařilo natočit novou desku s názvem 2084 odkazující k jednomu z Orwellovských témat! A právě Hukot se dočkal té cti, že může pořádat křest této velké Budějické kapely! Účast přislibily i notoricky známá kapela NULY a dokonce se dočkáme oživení krásné formace, krásné frontwomanky Lucie, ano správně, je řeč o kapele Psychika stísněných vajec! Více informací o výše zmiňovaných kapelách najdete na jejich profilech na bandzone.cz! Vstup bude následující: 50kč + kdo si připlatí dvacku dostane toto úžasné a skvělé cd zdarma! Začátek akce je ve 20:30 h! Přeji Vám dobrou zábavu a čistý poslech a nám abyste se dostavili v hojném počtu!

za Hukot pan Kožen