Hukot - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hukot České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hukot si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Vzpomínka ke 35. výročí koncertu Plastic People v Rudolfově III

,,Svědectví,, zasahujícího příšlušníka na koncertě v Rudolfově

4.11.2007 Britské listy

V letech 1972 až 1976 jsem sloužil na OOVB Suché Vrbné Č.Budějovice. Pod tento okrsek spadalo město Rudolfov, a tím pádem restaurace Na Americe, píše Oldřich Lachout.

V restauraci Na Americe se konal onen „slavný“ koncert skupiny Plastic People. Vše, co se o něm ze strany antikomunistů a dalších ignorantů faktů, případně myšlenkových zabedněnců, napsalo, jsou nehorázné lži. V onu sobotu se v restauraci Na Americe a před ní sešlo cca 1000 lidí. Veřejně se zde souložilo a nepomohly ani výzvy příslušníka VB, který zde byl služebně přítomen, aby páry šly souložit někam do ústraní. Zfetované dívčiny naopak na něj pokřikovaly, ať si počká, že si to rozdají i s ním. Již tento fakt i dnes by byl trestným činem výtržnictví.

Při samotném koncertu skutečně dementních členů kapely Plastic People, která neměla a nemá nic společného s lidskou kulturou a pouze z politických pozic je dnes vydávána za něco skvělého, bubeník bušil do bubnu chcíplou krysou, kterou držel za ocas, zpěvák skupiny před mikrofonem podřezával živého kohouta. Při zásahu jednotky SNB bylo následně zjištěno, že 98 % osob na koncertu – většina zfetovaných „trávou“ a toluenem, jsou děti členů nomenklatury KSČ z Prahy – tedy těch, co po listopadu 1989 položili legitimace KSČ a začali s vervou vlastní zlodějům, privatizovat a tunelovat.Směšné pokuty ve výši 500 až 1000 Kč jezdili tito lidé v té době v luxusních automobilech z Tuzexu platit na MěNV Rudolfov.

Svědčím o tom, u čeho jsem skutečně byl.