Hukot - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hukot České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hukot si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Mary and the baby cheeses Ve velbloudu

20. listopadu 2009 ve Velbloudu se koná další koncert, tentokrát  z kategorie šílených a hlavně,  Hukot pořádá první zahraniční kapelu, po skoro 2 letech fungování této nezávislé hudební agentury přijede první kapela nemluvící česky, přijďte nás podpořit a tím nám vzkázat, že v tom máme dále pokračovat a zvát další zahraniční hosty.

Mary and the baby cheeses (under-under/Berlín)

Tři šílený ženský z Berlína, hrající podle vlastních slov Analog music for Digital generation. Nenechte si ujít největší šílenost, která kdy v našich končinách hrála. Cyber-punk cabaret ve složení :

Mary Ocher (Songs, vocals, Guitar, Keys, pr, booking)

Athena Nej (Percussions, Drums, recording, mixing, merchandise)

Alessia D'artino (Bass, keys)

exkluzivně v pátek 20. listopadu ve Velbloudu.


A čím, že jsou tyto tři ženštiny ovlivněné? Nomads, confetti, serial killers, corporations, myths, sealed packages, porn, pipes, radiators, drugs, hair, plastic objects, weird fruits, media, words, books, cardboard, vitamins, delusions, illusions, manias, daydreaming, nightmares, white mares, black cats, white rabbits, wieners, footwear, bracelets, lamps, night stands, curtain, trains, vowel, vaudeville, cyberpunk, dada, fashion and the intolerable lack of all of the above.
Přijďte je v pátek pozdravit a zamilovat se do nich!

Malá ochutnávka tady.

Pavor Nocturnus (romantická pornografie/Pelhřimov)

Máte noční děsy, křičíte a pláčete ze spaní? Probouzíte se zmatení a neklidní? Máve pro Vás lék. Stačí jediný poslech této kapely a jste vyléčení. Legendární kapela  pelhřimovského undergroundu poprvé v Českých Budějovicích.

Moss Call Lees (under noise /ČB)

Proč? Proč ne.

Třeba si to klucí ještě rozmyslí a zahrajou, přemlouvejte je.

více info na: www.hukot-cb.cz