Hukot - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hukot České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hukot si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

23. října Ve velbloudu BUDE HŮŘ

Přátelé, další Hukot párty proběhne již za pár dní, pojďmě si tedy představit jednotlivé kapely. Koncert proběhne v klubu Velbloud v pátek 23. října v obvyklém velbloudím čase a to od 20:30h, tentokrát v punkovém duchu. Kdybyste se podívali do historie našich koncertů, punkový by jste tam nenašli. Takže taková Hukotí premiéra.

Hlavním hostem večera bude pražská underpunková kapela A bude hůř, známá díky stejnojmenému filmu Petra Nikolaeva na motivy kultovní knihy spisovatele Jana Pelce. Zaznějí takové hity jako Když mochomůrky zrály, Unesli jsme letadlo, Ryby a spoustu dalších, které si zatím můžete poslechnout tady. Jako support (to je dnes velmi oblíbené slovo, tak sem se rozhodl, že ho budu také používat :0)) vystoupí Píchlá duše a Piknik.

 

„A bude hůř sami svůj styl označují jako underpunk. Tím je třeba rozumět ryčnou, údernou a neučesanou, přesto stále ještě dostatečně melodickou muziku vycházející z i klasického punk rocku, kterou však do jiné filozofické roviny posunují texty. Skupina je totiž inspirována tradicemi českého nejen literárního undergroundu, a tím pádem se vysvětluje ona první část složeniny, kterou ABH vymysleli jakožto označení vlastního tvůrčího počínání...“

 

Píchlá duše (punk / Sedlec)

Punková kapela existující od roku 1993 hrající styl podobající se rannému (tedy nejlepšímu) Visacímu zámku, kapela ve které se vystřídali snad všichni budějičtí punkáči, kapela jejímž hlavním tmelem je pan Wawrin, na bicí hraje pan Vaňous, na basu pan Špáňa a zpěv prozatímně ošetřuje hudební chameleon pan Smraďoch. Přijďte se punkově uvolnit s touto kapelou.


Piknik (punk / Markvartice)

Sesterská kapela Píchlé duše (může být i bratrská, jak chcete) hrající podobný styl punku, která mě před časem požádala abych jim dělal manažera a jediný koncert, který sem jim dokázal sehnat je ten co pořádám, tedy kapely, nechtějte po mě abych Vám dělal manažera. Tolik o kapele Piknik, více na jejich stránkách tady.