Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hugo Flendrs

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hugo Flendrs si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Od roku 2001 bassman. Předtím žesť tenor(alias baryton alias koryto) a kytára( v hospodě a u ohýnku). K baskytaře jsem se dostal ve 20 letech a měl jsem to štěstí, že se mým učitelem stal Ondra Podhajský, který mě velice ovlivnil a změnil můj přístup k nástroji a k hudbě vůbec. V té době jsem začínal v kapele Moruše, což byla srdcová záležitost a na kterou velice rád vzpomínám. Další bod zlomu nastal v Back side big bandu(BSBB), kde jsem poznal řadu skvělých lidí a muzikantů(Tomáš + Vítek Křišťan, Jiří Kalous, Tomáš Stich) a samotné hraní bylo pro mne přínosem. Pro úplnost nutno dodat, že za můj střet s basou může dlouholetý přítel Martin Novák a kapela Welcomeshit, což jen potvrzuje skutečnost, že začátky jsou velmi těžké a strastiplné:)

V minulosti tedy Moruše, Blackpearl, malá parta s Jirkou Kalousem(jazzové standarty v barech) 

V současnoti stále s BSBB, dále s jazzovým quartetem Four glasses(Tomáš Stich, Angus Grundy, Robert Štolba). Občasně různé aktivity ( např. Jazzass, školní projekty Gymnázia Jížní město)

Nástroj Vivian Sitheusus(Vlasák), kombo Markbass mini CMD 121

 

 

 

 

Kontakty a odkazy

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Baskytara