Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

housin 26 let / Jindřichův Hradec

Playlist je prázdný :(

Fanoušek housin si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Five Seconds to Leave

Ahoj! Ve čtvrtek 21.4. zahraje v baru 69 kytarovka jak brus, vzácná to návštěva ze starý dobrý Anglie. Až z ocelovýho města Newcastlu (čiže z Nových Hradov jak by řekl Meky Žbirka hehe) k nám zavítaj Coal Train. Určitě si vzpomenete na 90tky a tu vlnu kytarový muziky, která k nám z ostrovů proudila. Tohle je ale oproštěný od veškerejch těch póz a velkohubejch prohlášení, zůstaly jen skvěle napsaný písničky, cinkavý kytary plný parádních melodií a typical english přízvuk z kterýho si holky sedaj na barovky a nemůžou se odlepit. Jo a taky kostkovaný košile. Inteligentní kytarovej indie/rock šmrncnutej postpunkem? Tak to podepíšu! Jo a novinka – během koncertu v 69 se už nekouří, takže nepřijdete vyuzený. Víc v pozvánce u nás na profilu.... Měj se.

GoodBye Lenin!

Prosíme všetkých fanúšikov a faninky, aby sa urýchlene premiestnili na náš bandone profil a hlasovali za našu účasť na Rudava SummerBeach feste a taktiež na festivale Přestěnice. Informácie v profile. Veľmi pekne ďakujeme. GoodBye Lenin!

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 1

Přátelé: 1

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
244
Profil registrován
21.4.2010