Harapes - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Harapes 74 let / Praha, Řím

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Harapes si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

NOVÝ 5.DÍL Vlastíkových trampot

Co si budem namlouvat pánové?

Na přeplněných veřejných toaletách jednoho nejmenového podniku je dlouhá fronta na pánský pisoár. Vlastík, taktéž čekající, nevydrží  a bez servítek začne předbíhat jednotlivé muže až k začátku vzniklé fronty. Vtom po zjištění bezvýchodné situace přejde elegantně ke koutu s umyvadly a svou potřebu začne vykonávat do jednoho z nich. V tu chvíli si všimne překvapeně zděšených tváří ostatních návštěvníků toalety a s šarmem sobě vlastním všem suše oznámí  " Nebudem si tady přece namlouvat pánové, že jsme to ještě nikdy předtím neudělali, že?"    ... a spokojeně odešel.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Jerry - Nosferatu - SPS

Zdravím Vás mistře a přeji Vám pevné zdraví do Nového roku 2009.
Stále na Vás vzpomínám a děkuji za fér jednání po mé patnáctileté působení v Klubu Národního divadla a za skvělé zážitky z baletních vystoupení, na kterých jste se podílel, ať už jako autor, baletní mistr nebo jako šéf baletního souboru.
Jste jeden z mála umělců, kteří se mi nesmazatelně zapsali do srdce svou profesionalitou, inteligencí a lidským pohledem na vážné i obyčejné věci, jež nás obklopují a vytváří náš každodenní život.
Jste klenot v pokladnici našich národních umělců, jenž proslavili Český kumšt po celém světě a zviditelnili tím malou zemi ve středu Evropy na celosvětovém kulturním poli...
Děkuji a přeji hlavně to zdravíčko a plnou náruč dalších tvůrčích úspěchů...

Jaroušek
bývalý barman klubu Národního divadla

Zobrazit všechny názory